<< Lotto 5 - Bologna, ...   Lotto 7 - Fermo, Prima ... >>

Lotto 6 - Asta Aurora 17

Base d'asta:
500,00 EUR
550,00 EUR
3

Bologna, Pio IX, 2,50 Scudi 1854, Rara Au mm 19 SPL-FDC

Stato lotto: