<< Lot 174 - Firenze, ...   Lot 176 - Firenze, Carlo ... >>

Lot 175 - Auction Aurora 14

120,00 EUR
180,00 EUR
8

Firenze, Ludovico I di Borbone, Francescone 1803, Ag mm 41,2 g 27,34, BB-SPL