<< Lot 117 - Firenze, ...   Lot 119 - Firenze, ... >>

Lot 118 - Auction Aurora 14

200,00 EUR
440,00 EUR
17

Firenze, Ferdinando I Dè Medici, Piastra 1589, Rara Ag mm 42 g 32,65, BB-SPL