Vai

Germany Reichsmark 1938-E

Germany, Third Reich, Reichsmark 1938-E, Ni mm 23 SPL-FDC

Netherlands Ducat 1724

Netherlands, Utrecht, Ducat 1724, Au g 3,50, in Slab PCGS MS-63

570,00 €