<< Lotto 4 - Ancona, Sisto ...   Lotto 6 - Bologna, ... >>

Lotto 5 - Asta Aurora 18 Live Internet

Base d'asta:
150,00 EUR
170,00 EUR
3

Asti, Comune (1140-1336), Obolo, RR MIR 35 Mi mm 10,5 g 0,32 BB-SPL

Stato lotto: