<< Lotto 20 - France - ...   Lotto 22 - France - ... >>

Lotto 21 - Asta Aurora 4

Base d'asta:
180,00 EUR
200,00 EUR

France - Napoleon III - 20 Francs 1852 A - oro mm 21 - BB-SPL

Base d'asta / Starting Bid: 180 Euro

Stato lotto: