<< Lotto 558 - Canada - ...   Lotto 560 - Ceylon - ... >>

Lotto 559 - Asta Aurora 10

Base d'asta:
280,00 EUR
300,00 EUR

Canada - George V - Sovereign 1917 C - AU mm 22 - SPL-FDC

Stato lotto: