<< Lotto 177 - Macerata - ...   Lotto 179 - Mantova - ... >>

Lotto 178 - Asta Aurora 10

Base d'asta:
150,00 EUR
200,00 EUR

Macerata - Paolo III (1534-1549) - Giulio - Rara Munt. 144 AG g. 3,33 - BB-SPL

Stato lotto: