<< Lotto 10 - Albania Franco ...   Lotto 12 - Albania 2 ... >>

Lotto 11 - Asta Aurora 1

Base d'asta:
100,00 EUR

Albania Lotto di 8 monete - Albania – Amet Zogu (1925-1939) – Lotto di 8 monete:
2 Franchi 1935 lavata ;
Franco 1935 SPL-FDC ;
Franco 1937 SPL ;
Franco 1912-1937 q.FDC ;
Lek 1930 BB ; Lek 1931 BB-SPL ;
½ Lek 1930 e 1931 BB

Stato lotto: