<< Lot 16 - Firenze, ...   Lot 18 - Firenze, ... >>

Lot 17 - Auction Aurora 17

300,00 EUR
0,00 EUR

Firenze, Carlo Ludovico di Borbone e Maria Ludovica, Dena 1805, Rara Ag mm 44,5 BB-SPL

Auction Aurora 17

Room auction - Starts

Live auction - Starts