<< Lot 235 - Lucca, ...   Lot 237 - Piombino, ... >>

Lot 236 - Auction Aurora 14

70,00 EUR
70,00 EUR

Lucca, Elisa Bonaparte e Felice Baciocchi, 5 Centesimi 1806, Rara Cu mm 28 g 9,56, BB-SPL