<< Lot 183 - Firenze, ...   Lot 185 - Firenze, ... >>

Lot 184 - Auction Aurora 14

200,00 EUR
560,00 EUR
19

Firenze, Ferdinando III di Lorena, Mezzo Francescone 1820, Ag mm 32 g 13,64, SPL-FDC