<< Lot 177 - Firenze, Carlo ...   Lot 179 - Firenze, Carlo ... >>

Lot 178 - Auction Aurora 14

150,00 EUR
410,00 EUR
8

Firenze, Carlo Ludovico di Borbone, Dena 1807, Ag mm 44 g 39,43, SPL-FDC