<< Lot 171 - Firenze, ...   Lot 173 - Firenze, ... >>

Lot 172 - Auction Aurora 14

100,00 EUR
220,00 EUR
5

Firenze, Ferdinando III di Lorena, Francescone 1798, Rara Ag mm 41 g 27,36, BB-SPL