<< Lot 170 - Firenze, ...   Lot 172 - Firenze, ... >>

Lot 171 - Auction Aurora 14

650,00 EUR
3.800,00 EUR
16

Firenze, Ferdinando III di Lorena, Ruspone 1799, RRRR Au mm 27 g 10,45, BB-SPL