<< Lot 22 - Bologna - ...   Lot 24 - Bologna - ... >>

Lot 23 - Auction Aurora 12

150,00 EUR
150,00 EUR

Bologna - Napoleone I - Lira 1808 - R Ag mm 23,5 - BB-SPL

Online auction
Starts: 16 03 2018 15:00 CET
Ends: 13 05 2018 12:00 CET

Room auction - Live auction
Starts: 13 05 2018 14:00 CET
Ends: 13 05 2018 18:00 CET